O nás

\"\"

Kdo jsme?

Jsme česká společnost, která vznikla již v roce 1992 a na internetovém trhu působí již od roku 2000. Za více než dvanáct let našeho působení jsme realizovali přes 300 webových aplikací, ať už se jednalo o WWW prezentace nebo elektronické obchody. Prostřednictvím námi realizovaných elektronických obchodů - eshopů se ročně prodá zboží za více než 350 000 000 Kč.

Co děláme?

Specializujeme se na poskytování profesionálních služeb v oblasti internetových prezentací, elektronického obchodování a internetového marketingu v plném rozsahu zákaznických potřeb. Od návrhu, přes realizaci až po údržbu a propagaci. Velký důraz klademe zejména na servis ve smyslu dlouhodobé péče o zákazníka a řešení, které jsme u něj implementovali.

Co od nás můžete očekávat?

Neočekávejte, že nás tu najdete za stoly v kravatách. Za to ovšem očekávejte profesionální práci a více než desetileté know-how ve světě internetových stránek a aplikací. Tyto znalosti a zkušenosti jsme připraveni vám poskytnout ve formě implementace takových řešení, které vám přinesou zvýšení počtu obchodních příležitostí.

Co je naším cílem?

Dlouhodobý oboustranně přínosný partnerský vztah založený na vzájemné důvěře je pro nás důležitější, než rychlý zisk. Naším cílem je vaše prosperita.

Tohle je rozcestník

To je ale krásný rozcestník.

 

Vlastnost hodnota
Komunity hory 25 m
Pokroucených položený 18 m
Dolor amet sic 54 kg
Průlomovým podlouhlým 13,5 mm
Obývají předních

24 km/h

  • Odrážky
  • 1 trasách lodích
  • Apokalyptická
  • shakespearovské má drsná
  1. číslování
  2. zmrzlé mnohem rozvrstvuje
  3. jádro jídlo jícnu objeve

Položky označené * jsou povinné.