O nás

Kdo jsme a co děláme?

Česká firma eStudio Hradec Králové byla založena v roce 1992.
Od svého vstupu na internetový trh v roce 1998 jsme vytvořili přes 600 projektů internetového marketingu.
Prostřednictvím námi realizovaných e-shopů se ročně prodá zboží za více než 750 mil. Kč.

Pomáháme našim zákazníkům v oblasti internetových prezentací, elektronického obchodování a internetového marketingu,  prostřednictvím produktů a služeb vysoké přidané hodnoty, a to na plně profesionální úrovni.

Pro naše klienty také budujeme a vedeme  strategický marketing, přičemž projekty řešíme od návrhu, přes realizaci až po údržbu a propagaci.

Naším stěžejním zájmem je dlouhodobá péče o zákazníka, a proto klademe velký důraz na údržbu implementovaných řešení a jejich další rozvoj.

Jaké hodnoty vyznáváme?

TRADICE – eStudio je zavedený dodavatel systémů internetového marketingu

STABILITA – rozsáhlé portfolio našich zákazníků zaručuje stabilitu a jistotu kvalitních projektů a služeb i v obdobích přechodné ekonomické nestability

KVALITA – vynakládáme stálé úsilí na zvyšovaní erudice a profesionality všech svých pracovníků, kteří mají více než patnáctileté know-how ve světě internetového marketingu. Prošli jsem certifikací ISO 9001:2009. Znalosti a zkušenosti poskytujeme ve formě implementace řešení, které přináší  zvýšení počtu obchodních příležitostí.

EMPATIE – úzká spolupráce se zákazníkem je  pro nás zásadní. Trpělivě vysvětlujeme  naše postupy během řešení tak, aby klient byl našim skutečným partnerem, který projektu rozumí. Školíme zaměstnance našich klientů.

DŮVĚRA – je základním předpokladem jakéhokoliv vztahu, obchodního zejména. Proto důvěra zákazníka je našim závazkem.

Co je naším cílem?

Dlouhodobý oboustranně přínosný partnerský vztah založený na vzájemné důvěře je pro nás důležitější, než rychlý zisk. CÍLEM JE VAŠE PROSPERITA.

 

Podporujeme 

                  

Položky označené * jsou povinné.